отзыв
Телефон 096-037-95-91 Сайт
Украина Украина, Киев, без адреса

добавленодобавлено: 29-12-2016
Отзыв отправлен на адрес Просмотрыпросмотров: 189 Комментариикомментариев: 0 Проголосовалиголосов: 0
Отримала сьогодні парфуми. До тепер я часно придбавала парфуми на цьому сайті і була завжди задоволена і ціною, і якістю парфумів. А сьогодня при тестуванні отриманих парфумів була дуже непреємно здивована і шокована. Насамперед хочу сказати, що якість парфумів по 199 грн кращі на порядок, ніж по 299грн. Я розумію що це ціна не висока. Але хоча б приблизно парфуми повинні відповідати товарному вигляду і аромату до оригіналу.
В парфумі Paco Rabanne Lady Million не тримається кришка, як би ти її не кріпив. В руках розпадається ця конструкція. Аромат цих парфумів далено не нагадує оригінал. Парфум Versace Yellow Diamond , взагалі, як вода. Дуже слабкий аромат. Шановні власники цього інтернет магазину, я Вас дуже прошу, приділіть увагу якості своїй продукції, якщо Ви цінуєте своїх покупців.

10-11-2015 - Обман покупателей - Негативный - Киев
22-08-2016 - Avuar - МОШЕННИКИ! - Негативный - Киев