20 мая в 1742 году русский полярный исследователь морской офицер …

19 мая в 1347 году Кола ди Риенцо попытался сделать …

18 мая в России отмечается праздник Балтийского флота. 18 мая …

отзыв
Украина Украина, Киев, Украина, Киевская область, Киев

добавленодобавлено: 22-02-2015
Просмотрыпросмотров: 737 Комментариикомментариев: 2 Проголосовалиголосов: 0 Детализация популярностиПопулярность: 36.8
Наразі ця організація офіційно шукає "адміністратора офісу", на цю посаду я відгукнулася. У день стажування мене відвели до "інструктора", молодії дівчини, що хамовато видала роздруковані папірці зі словами - все переписати, вивчити, потім буде тест. Я сиділа напроти неї за столом, навкруги було ще декілька таких "робоичх місць" - роздруківки номерів та імен осіб, їх посад, мобільний, блокнот для запису "оброблених" людей, сум. Приміщення зняте на швидку руку. Усі одночасно звонять і "бомблять" людей за наданими номерами. Всі знаходяться у одній кімнаті, тому я мала змогу почути, як працюють "волонтери". Потрібно сказати, що у цій конторі , як виявилось, сама лиш ставка 4000 плюс 10 процентів від суми пожертви. У роздруківках, що їх дали завчити прописані положення - орієнтування на результат - змусити людину заплатити "тут і зараз". Передбачені досить таки хамовиті відповіді на можливі реакції : якщо кажуть, нема коштів - відповідь "я ж вас прошу невелику суму, прості люди допомагають, а ви.." або"я можу і почекати, а ось глухі дітки ні" тощо. Спочатку БФ орієнтувався на глухих дітках, а тепер і на АТО(це зараз гаряча ж тема), для вивчення напам'ять також надавалась слізлива історія про збір коштів для гухої дівчинки - його також вимагалось занотувати і вивчити. Все по схемі. Але наразі всі "працювали" , просячи кошти на АТО. Дзвонили одночасно, але історії були різні, під кожного, кому звонять, щоб перехували кошти вже і сьогодні. Для цього розповідали або що машина вже стоїть і не вистачає лише вашої тисячі гривень, інша дівчина розповідала про інші суми, але також конче необхідно було сьогодні перерахували. Ніяка машина тим часом не готувалась до виїзду в АТО. Один з "волонтерів", чиї манери були схожі на бандита з 90х, почав саме так і розмовляти з потенційним благодійником - напосідати, кажучи, що якщо там у них зараз нема світла(так йому пояснив бухгалтер, чому не може вже кинути гроші на рахунок), то нехай не поліниться піде сам до свого банку і зробить усе самотужки, сьогодні ж. Коли на іншому кінці проводу бухгалтер не згодився бігти посеред робочого дня до банку, "волонтер" кинув трубку і обклав його матом. Так само обматюкала іншу людину інструктор Вікторія після того, як ця людина відповіла, що замість перерахування коштів до БФ, вже відправила гуманітарну допомогу. Інший потенційний благодійник забажав сам приїхати і переконатись у наявності тієї допомоги, що про неї розповідали. Робітники БФ не могли не погодитись, але і показати нічого не мали. Тому при мені ж обговорювали "стратегію": усі докумненти роздрукувати (у них було декілька накладних про передачу певних речей підрозділу №12, які вони висилали усім підряд як доказ, адже люди між собою незнайомі і не можуть перевірити, що куплено на 2000 , а зібрано у 10 раз більше), печаті поставити, вийти (але не впускати) до людини, сказати, що усі продукти на складі або вже у дорозі(або що самі придумають доцільного), і головне при цьому, поводитись "бойко, грудь колесом". Тим часом я усе це слухала и не могла повірити, що реальність, не переписуючи, звісно, безглузді історію та відповіді із роздруківок(виявилось на справі їм потрібна ще одна людина для прозвону,). Мені у хамовитих виразах повідомили, що потрібно , як всі записати і вивчити, а не запитувати, оскільки я почала ставити питання, що власне тут за бізнес розгортається. Після того, як я сказала про мої сумніви, що їх діяльність -благодійна, мене виставили за двері, кинувши, що у них є своє внутрішнє СБУ(тобто їм нічого боятись). Вже повернувшись, я порилась у інтернеті і знайшла масу гнівних відгуків щодо "шахраїв з фонду Небайдужі серця"(раніше він мав ще назву "Оживи мрію") як з боку тих, хто також приходив до них як роботодавців, так і з боку тих, до кого цей фонд дзвонив з вимогою грошей. Якби я одразу перевірила, то і не йшла в те логово. Якби усі люди, до яких вони дзвонять перевіряли їх, то не ставали б їх жертвами. Але багато, хто проглядає опісля. Коли пізно. Будь ласка, розповсюджуйте цю інформацію, що люди мали змогу взнати про них наперед! Допомагайте інвалідам, стражденим, солдатам у АТО через перевірені справжні фонди, або напряму!
***
Друзі, прошу зробити максимальний репост, адже поширення інформації може спасти кошти багатьох свідомих громадян і не дати наживитись пройдисвітам. Річ у тім, що, так званий, благодійний фон "НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ" активно телефонує людям, начебто щоб отримати кошти на допомогу то глухим діткам, то(зараз це актуально) солдатам в АТО. Їм підходять лише кошти. Якщо людина пропонує , або відповідає, що вже здійснила, гуманітарну допомогу, вони кидають трубку и криють матом. Адже ці кошти вони збирають у власні кишені, канючачи, розповідаючи слізливі усторії, брешучи і навіть вимагаючи на манер "бізнесменів" 90-х. У них все підготовлено, щоб замилити очі - кипа документів з печатками, що їх сують, якщо людина бажає перевірити їх роботу, а от продукти і допогу, на яку вони наче збирають солдатам, показати не можуть, тому для цього історії - "на складі" або "машина щойно відїхала". Є декілька доків, що підтверджують одноразову передачу якоїсь допомоги. Наприклад, 50 пар взуття. Цю єдину накладну вони відсилають сотням організаціям у якості підтвердження, хоча коштів зібрано у десят раз більше. Всі вони йдуть їм у кармани. Я бачила це на власні очі. Злості не вистачає на таких людей, вони обдирають людей, що готові допомогти, допога ж не доходить до тих, кому призначена. Нараз розміщуються за адресою вул. Л.Руденко 6а, але постійно переїзжають. недивно.
"НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ" - ШАХРАЇ.
Чим більше людей знатимуть, тим менша вірогідність стати їх жертвами!!
***
про фонд #небайдужі_серДця . Оскільки нав'язливий фонд розповідав, що збирає немалі суми на батальйон "Луганськ 1", ми зв'язались з командиром цього батальйону Артем Вітко. Коли він зателефонував працівникам "фонду" як звичайний жертводавець і попросив контакту з представниками батальйону, його вивели на абсолютно сторонню батальйону людину, що розповідала "казки". Наступним логічним кроком буде перевірка правоохоронцями діяльності "благодійників". Будемо чекати результату. Якщо хочете допомогти, робіть це через реальних волонтерів.
***
В продовження теми благодійного фонду "Небайдужі серДця". Нагадую, чому я цю тему підняв - по базі підприємців, провайдерів, нотаріусів та інших осіб здійснюються дзвінки різними дамочками з настирливістю, що личила б шантажистам. Вони телефонують на всі наявні номери особи (робочі та домашні), на мейли і по кілька разів на день, вимагаючи немалі суми. З точно відомого мені випадку вимагали (саме вимагали) 3 500 грн нібито на підтримку АТО і батальйону "Луганськ 1" зокрема. Що цікаво, кожній особі, яку "опрацьовують" скидають пакет документів, серед яких, окрім всіх офіційних даних про організацію, знаходяться акти про допомогу батальйону "Луганськ 1". Сумарно це кілька сотень консерв, термобілизна та шкарпетки, приклад додаю.
Єдиний офіс цієї організації знаходиться в Києві. Під час розмови з однією з "дамочок" на фоні був сильний відчутний шум, ніби в приміщенні знаходилось досить багато людей, + вона не зорієнтувалась, чи вже телефонувала до мене.
На сайті є кілька звітів про роботу. Вчитайтесь в них. В одному - 125 пар зимових берців вітчизняного виробництва, в іншому 40 комплектів термобілизни і ще дещо. А тепер зрівняйте суму, яку просять з однієї (!) людини і сумарну вартість допомоги, офіційно наданої. А тепер помножте це на сумарну кількість дзвінків в день і кількість працівників одного такого "фонду". Подробнее о Благодійна організація БФ "Небайдужі сердця"...

• nsfund
    Вот номера телефонов мошенников из "Небайдужі серця"

• 0442214719
    • 0979675835
    • 0985234880
    • 0988287216
  • nsfund
    Фонд «Небайдужі серця» утворився порівняно нещодавно, через те, що недобросовісна діяльність попереднього фонду під назвою «Оживи мрію» була очевидна. Змінюючи назву на «Небайдужі серДця», (зауважте, слово «серця» у них з літерою «Д» насправді), псевдо-благодійники-клони не втомлюються через своїх операторів Call-центру пробивати на сльозу довірливих громадян на фейковій інформації.
    Усі звіти так званого благодійного фонду – звичайний фотошоп, сума допомоги, яка надійшла в АТО під великим сумнівом, оскільки у документах номери телефонів нібито командирів батальйонів з АТО, належать підставним особам, що не мають ніякого відношення до збройних сил чи добровольчих підрозділів. Це неважко перевірити кожному, провівши власні розслідування.
    Насторожує те, що «Небайдужі серця» просять перерахувати на номер банківської картки, а не на офіційний рахунок фонду. Відтак правоохоронним органам буде важко зібрати до купи надприбутки цієї контори.
    Разом з цим працівники фонду «Небайдужі сердця» працюють нелегально, про це можна дізнатись по численних відгуках, розміщених в Інтернеті.
    Ось про що розповідають очевидці діяльності БФ «Небайдужі серця»: «Дзвінок. Жінка представляється фондом "Небайдужі серця". Збирають допомогу для батальйону Луганськ-1. І, навіть, присилає відповідні документи. Все б добре, якби документ не був підроблений.
    Перше, що насторожило це те, що батальйон Луганськ-1 підпорядковується ГУ МВС України в Дніпропетровській області, а не в Луганській. І з яких це пір у МВС мобільний номер.
    Друге - командира звати Вітко Артем, так що ініціал "О." не підходить, як не крути. Викликала сумнів і гербова печатка в підпорядкованої структури.
    Мама потім вияснила, що цей фонд під іншою назвою належав одному ляшківцю. Тепер, систематично міняючи назви, вони пропонують роботу людям, яка полягає в обдзвонюванні "клієнтів" за 5000 грн. +10 відсотків від того, що скине на картку людина, яка виявить бажання "допомогти" батальйону.»
    На сайті є кілька звітів про роботу. Вчитайтесь в них. В одному - 125 пар зимових берців вітчизняного виробництва, в іншому 40 комплектів термобілизни і ще дещо. А тепер зрівняйте суму, яку просять з однієї (!) людини і сумарну вартість допомоги, офіційно наданої. А тепер помножте це на сумарну кількість дзвінків в день і кількість працівників одного такого "фонду". Чи не схожі показні акти на прикриття?

Супермаркет "Класс" Харьков Негативный отзывпросмотрыпросмотров 55029добавлено17-02-2013
Работаю с открытия магазина супермаркет Класс 8 на Клочковской 104. При поступление на работу трудовой договор составлялся на 10 часовый рабочий день (с 8,00-18,00). Но через неделю в прикозном порядке приказали работать до 20,00....
Коллекторская компания "Вердикт" Киев Негативный отзывпросмотрыпросмотров 23603добавлено19-04-2014
В минувшую среду мне «повезло». Со мной начало общаться коллекторское агентство «Вердикт». Началось все с СМС сообщения (вы видите его на фото), что на мой телефон оформлен кредит и далее был указан номер телефона - городского, по...
Табор сайт знакомств Белгород-Днестровский Нейтральный отзывпросмотрыпросмотров 20024добавлено10-11-2012
Мой отзыв о сайте знакомств "Табор". Интересный сайт, я там уже около года. Но он конечно в большей степени засорен уймой левых анкет. Каждому участнику не сложно создать пять десять анкет, и пользоваться услугами сайта.В результа...
ООО "КУА"Примоколлект-Капитал" (PrimoCollect-Kapital) Киев Негативный отзывпросмотрыпросмотров 16457добавлено22-11-2012
Трудно подобрать приличные слова для отзыва о деятельности коллекторского агенства ООО"Примоколлект-Капитал". В августе 2012 года мне пришло письмо из этой организации(так и вертится на языке "преступной") о якобы имеющемся у меня...
ПАО НПЦ «Борщаговский ХФЗ» Киев Положительный отзывпросмотрыпросмотров 16366добавлено10-11-2013
Осень. Период времени, когда вероятность заболеть простудными заболеваниями возрастает. Моя детвора "ганяет" на площадке, мокрые все, а на улице "не май месяц". Холодно. Отсюда каждую неделю "вылазит" то кашель, то насморк. Устал...
Белгород-Днестровский, ХРИСТИАНСКАЯ КЛИНИКА + ЧП Белгород-Днестровский Нейтральный отзывпросмотрыпросмотров 12833добавлено01-11-2012
Что могу сказать по поводу данной клиники.Недано пришлось обратиться в это личебное заведение в терапевтическое отделение , где мне назначили пройти все обследования.Как выяснилось проблем со здоровьем сейчас фактически нет , но в...